تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
چتروم
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

بارانتر

وبلاگی مفید و خوب در زمینه وردپرس

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

 سخنگوی مجلس نمایندگان مجلس ، نانسی پلوسی ، کالیفرنیا ،  صبح دوشنبه جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد و به یک حزب دموکرات مشهور دیگر تبدیل شد تا نامزد احتمالی این حزب را در میان ادعاها مبنی بر اینکه وی در دهه 1990 به یكی از یكی از یكی از یكی از یك دستیار خود مورد حمله قرار داد ، تبدیل كند. کمپین بایدن این ادعا را رد کرده است.

 
Pelosi در این ویدئو گفت: "من مفتخر هستم كه جو بایدن را برای رئیس جمهور ایالات متحده تأیید كنم زیرا او رئیس جمهور خارق العاده ای خواهد بود." "او می داند که چگونه کار را انجام دهد."
 
رهبران دموکراتیک در کنگره مادر را در مورد پیشنهادات پیشنهادات تجمعی عناوین پیشنهادات بسته بندی برنامه ریزی از قبل از برنامه ها
 
پلوسی از فعالیت های بایدن در زمینه های مختلف سیاسی ، روابط وی با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما و شخصیت و رفتارهای پشت پرده وی انتقاد کرد.
 
وی گفت: "بله ، من هستم. من بسیار درگیر این مسئله هستم. همیشه می خواهم فرصتی را فراهم کنم که زنان سزاوار شنیدن باشند. من از جواب او راضی هستم ، بله."
 
رهبر اقلیت سنا چاک شومر، DN.Y.، شده است در اتهامی که بایدن اظهار نظر نکرده است، و نه بسیاری از زنان در نظر گرفته می به فهرست نهایی نامزدهای بایدن، معاون ریاست جمهوری میدارد و یا کمیته ملی حزب دموکرات داشته باشد.
SEBSUAL طراحی برنامه ریزی در حال حمل از پیش برنامه ها
 
دموکراتهای مشهور که درباره این موضوع اظهار نظر کرده اند ، اکثراً درباره این ادعا جنجال برانگیزند ، که جمعه تقویت شد وقتی ویدئویی از تماس گیرنده در "Larry King Live" در سال 1993 در CNN پخش شد که در آن قربانی متهم ادعا می کند مادرش در حال بحث بود - بدون اینکه نامگذاری شود. بایدن یا با استفاده از کلمات "تجاوز جنسی" - تجاوز جنسی که بایدن گفته بود علیه دخترش مرتکب شده است.
 
گرتچن ویتمر ، سخنگوی فرماندار میشیگان ، شنبه گفت: "فرماندار ویتمر معتقد است که مهم است که این ادعا ها از رسانه ها به خارج از کشور مورد تأیید قرار بگیرند و این چیزی است که هیچ کس به آن توجه نمی کند." "اما این نیز شخصی است. ما بدون اینکه اطلاعات بیشتری در مورد اوضاع داشته باشیم ، حدس و گمان بیشتری ارائه نمی دهیم."
 
نیویورک تایمز: "[من] این مورد - و شنوندگان شما باید به داستان نگاه کنند - یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز انجام شد. و فکر می کنم داشتن خصوصاً درگیر شخصیت های عمومی بسیار مهم است." D-Minn. ، در ظاهر از NPR گفت. "اما من فکر می کنم وقتی نگاه می کنم - وقتی می بینم معاون رئیس جمهور بایدن ، شخصی را که من با او کار کردم ، او را می بینم - رهبر سوءاستفاده از خانه - پیش نویس این لایحه را پیش از آنکه مردم حتی حاضر به صحبت در مورد آن جنایات وحشتناک و در واقع قهرمان سوءاستفاده از قدرت در برابر زنان بوده و از صدای خود در جبهه سوءاستفاده خانگی به چنین روشی بزرگ استفاده کرده است. "
 
هر دو ویتمر و کلوبوچار گزینه های بالقوه معاون ریاست جمهوری برای بایدن محسوب می شوند. هفته گذشته فاکس نیوز به ویتمر ، کلوبوچار و 14 زن دیگر که شایعه شده اند در لیست کوتاه  انتخاباتی معاون معاون ریاست جمهوری بایدن قرار گرفتند ، خواستار اظهار نظر در مورد تحولات جدید داستان شدند. دفتر ویتمر تنها کسی بود که پاسخ داد.
 
اتهامات علیه بایدن توسط تارا رید گفته می شود که وی در سال 1993 هنگام حضور در مجلس سنا ، دستیار کارمندان برای بایدن بود.
 
رید ، که آشکارا از سناتور برنی سندرز ، رقیب اول-ویتن ، از رقیب اصلی Biden طرفداری کرده بود ، پیش از این - سال گذشته ، هنگامی که چندین زن ظاهر شدند و ادعای تماس نامناسب با بایدن را کردند. اما اواخر ماه گذشته ، وی یک نسخه گرافیکی بسیار بیشتر از وقایع را به  The 
برنی به توسعه ERUPT کمک می کند تا در ارائه پیشنهادات تجمع جنسی به عنوان DNC مادر بماند
 
همانطور که داستان را توسعه داده است از آن شده است همزمان تایید توسط دو نفر از دوستان رید به نیویورک تایمز. سپس کلیپ 11 آگوست 1993 از "لری کینگ زنده" ظاهر شد که در آن زن Reade ادعا می کند مادرش به این نمایش دعوت شده و به تجربه دخترش در کاپیتول هیل با "سناتور برجسته" اشاره می کند.
 
"بله ، سلام. من نمی دانم که کارمندان چه کارهایی می توانند انجام دهند علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن؟ دختر من پس از کار برای یک سناتور برجسته ، آنجا را ترک کرده است و اصلاً نتوانسته است مشکلاتش را برطرف کند و تنها کاری که او می توانست انجام دهد این بود که به مطبوعات بروید ، و او تصمیم گرفت این کار را از احترام او انجام ندهد. "
 
"به عبارت دیگر ، او داستانی برای گفتن داشت ، اما به خاطر احترام به شخصی که برای او کار می کرد ، آن را نگفت؟" کینگ سؤال می کند
 
زن جواب می دهد: "این درست است ،" قبل از اینکه کینگ به هیئت مدیره برود ، برای بحث درباره ادعای خود اقدام کند.
 
کمپین Biden ، فاکس نیوز را به بیانیه ای در اوایل ماه جاری از طرف کیت بدینگفیلد ، معاون تبلیغات کمپانی Biden ، ارجاع داد و گفت: "آنچه در مورد این ادعا واضح است: این واقعیت ندارد. این کاملاً اتفاق نیفتاد. "
 
برای دریافت برنامه جدید FOX اینجا را کلیک کنید
 
بدینفیلد گفت: "معاون رئیس جمهور بایدن زندگی عمومی خود را به تغییر فرهنگ و قوانین پیرامون خشونت علیه زنان اختصاص داده است." "او نویسنده و مبارزه برای تصویب و مجدداً از نشانه خشونت علیه زنان عمل کرد. او قاطعانه معتقد است که زنان حق شنیدن دارند - و با احترام شنیده می شود. چنین ادعاهایی نیز باید با پشتکار از سوی مطبوعات مستقل مورد بررسی قرار گیرد."

پنج دعوا برای لایحه پنجم تاج کروناویروس

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 8 ارديبهشت 1399ساعت 22:35 توسط شام | تعداد بازديد : 12 | |