تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
چتروم
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
پنج دعوا برای لایحه پنجم تاج کروناویروس

بارانتر

وبلاگی مفید و خوب در زمینه وردپرس

پنج دعوا برای لایحه پنجم تاج کروناویروس

 پنج دعوا برای لایحه پنجم تاج کروناویروس

ر حال مشاجره درمورد لایحه احتمالی پنجم کاهش تاج ویروس هستند و سؤالات اولیه را درمورد اینکه چقدر کنگره قادر خواهد بود برای دستیابی به توافق در مورد کمک های بیشتر به توافق برسند ، مطرح می کند. 

 

کنگره نزدیک به 2.8 تریلیون دلار برای مقابله با سلامت و عواقب اقتصادی ناشی از شیوع سریع این بیماری هزینه کرده است. به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، در پنج هفته گذشته تقریباً 26 میلیون نفر از بیکاری شکایت کرده اند ، در حالی که بیش از 965.435 تست مثبت و بیش از 548556 نفر فوت کرده اند.

 

گرچه چهار لوایح قبلی با حمایت بیش از حد دو طرفه به تصویب رسیده است ، رهبران کنگره در حال مشاجره در مورد جدول زمانی و جزئیات قانون نامشخص گیج کننده "مرحله چهار" هستند ، که در واقع پنجمین لایحه برای پاسخ به بحران خواهد بود. 

 

تبلیغات

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای آمریکا ، قبل از بررسی لایحه دیگری خواستار مکث است. با این حال ، رهبری دموکراتیک به سرعت امیدوار است که کمی پس از بازگشت نمایندگان مجلس به واشنگتن به زودی در تاریخ 4 مه ، لایحه ای را برای بررسی آماده کند. 

 

در اینجا پنج دعوا وجود دارد که کنگره مراحل بعدی خود را تماشا می کند.

 

دولت های ایالتی و محلی

 

کمک های اضافی برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان نقطه شروع اولیه ظاهر شده است.

 

مکرون وقتی در پاسخ به سؤالی از هاو هیویت میزبان رادیو گفت ، وی از طوفان سیاسی طوفان سیاسی را برانگیخت ، وی حمایت می کند که ایالتها را به ورشکستگی اعلام کنند زیرا در مواجهه با سوراخ های کلان بودجه ناشی از تأثیر اقتصادی کوروی ویروس قرار دارند. 

 

ایالت ها نمی توانند طبق قانون فعلی ورشکستگی اعلام کنند و برخلاف دولت فدرال ، هر ایالت اما ورمونت یک بودجه متعادل دارد. 

 

تبلیغات

مک کانل جمهوریخواهان را محتاطانه در ارائه کمک های فدرال تر به دولت های ایالتی و محلی توصیف کرد و گفت که آنها علاقه ای به "حل مشکلات ایجاد شده برای خودشان در طول سالها با برنامه بازنشستگی ندارند". 

 

اما رهبران حزب دموکرات کنگره گفته اند که تأمین پول دولتی و محلی یکی از اولویت های اصلی آنها برای لایحه بعدی است. انجمن ملی فرمانداران - به رهبری لاری هوگان ، رئیس دولت مریلند و رئیس دولت نیویورک اندرو کوومو (D) - درخواست 500 میلیارد دلار اضافی را دارند. 

 

همچنین درمورد قانونگذاران جمهوریخواه از جمله سناتور بیل كاسیدی (آر-لا) ، كه با سناتور باب منندز (DN.J.) به منظور ارائه قوانینی كه با درخواست استانداران مطابقت داشته باشد ، كمك بیشتری صورت می گیرد. 

 

تغییر در کمک های تجاری کوچک

 

قانون گذاران در حال توزیع تغییرات اضافی در نحوه توزیع کمک به مشاغل کوچک هستند. 

 

کنگره نزدیک به 660 میلیارد دلار برای برنامه حمایت از Paycheck (PPP) تأمین کرده است ، که هدف آن تأمین وام برای مشاغل با کمتر از 500 کارمند است. 

 

یک سوال این است که آیا قانونگذاران در بخش های بعدی آئین نامه به بودجه PPP ادامه خواهند داد یا خیر. 

 

استیون منوچین ، وزیر خزانه داری ، در جلسه توجیهی کارگروه ویروس کاخ سفید گفت که آنها انتظار دارند آخرین دور "آخرین راه حل" باشد ، اما اعتراضی را اضافه کرد که آنها می توانند "همیشه از آن تجدید نظر کنند." 

 

قانونگذاران پیشنهاد کردند که شامل رشته های جدیدی برای بودجه اضافی شود که پس از گزارش ها مبنی بر اینکه رستوران های زنجیره ای بزرگ قادر به دریافت وام ده ها میلیون دلار هستند ، شامل رشته های جدیدی برای بودجه اضافی شود. 

 

سن سن رون جانسون (R-Wis.) ، در مقاله ای وال استریت ژورنال ، اظهار داشت كه وام ها "فقط به كسانی كه واقعاً به آنها احتیاج دارند محدود نشده است." او در صدد محدود کردن بخشش وام تحت برنامه است ، از جمله این که اجازه نمی دهد در صورت درآمد مشمول مالیات مشاغل در سال 2020 بیش از درآمد سال 2019 خود ، وام مورد بخشش قرار گیرد. 

 

در همین حال ، سناتور ریک اسکات (R-Fla.) پیشنهاد کرده است که مشاغل مالی باید برای نشان دادن وام و همچنین ممانعت از افزودن الزامات اضافی از سوی بانکها ، کاری را ارائه دهند - اتفاقی که طبق اعلام اولیه در جریان برنامه بود. 

نحوه استفاده از افزونه جدید MonsterInsights برای Google Analytics (قسمت 2 از 2: داشبورد)

 

https://thehill.com/homenews/senate/494591-five-fights-for-congress-fifth-coronavirus-bill

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 8 ارديبهشت 1399ساعت 21:57 توسط شام | تعداد بازديد : 8 | |