تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
چتروم
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
قالب وردپرس آموزش وردپرس 101 اکنون به زبان اسپانیایی در دسترس است!

بارانتر

وبلاگی مفید و خوب در زمینه وردپرس

قالب وردپرس آموزش وردپرس 101 اکنون به زبان اسپانیایی در دسترس است!

 قالب وردپرس آموزش وردپرس 101 اکنون به زبان اسپانیایی در دسترس است!

 زیر نویس اسپانیایی در دسترس است - با زودی زبانهای بیشتری به زودی ارائه می شوند!

 

وردپرس 4.7 به طور کامل در روز انتشار به 52 زبان ترجمه شده است - با بیشتر موارد در این راه. ما این تعهد را برای دستیابی به وردپرس به هرچه بیشتر زبان مشترک داریم. بنابراین امروز ، ما در حال ساخت سری فیلم آموزشی وردپرس 101 با زیر نویس اسپانیایی هستیم.

 

بیایید دوباره این را امتحان کنیم!

برخی از شما ممکن است به یاد بیاورید که حدود سه سال پیش ، ما فیلمهای وردپرس 101 را به اسپانیایی ترجمه کردیم ، با یک داشبورد کاملاً بومی شده و صداگذاری اسپانیایی.

 

ما این فیلم ها را در یک وب سایت اختصاصی اسپانیایی با عضویت خود منتشر کردیم. متأسفانه ، بعد از گذشت بیش از یک سال ، آن سایت فقط به ده ها عضو خدمت کرده است. با توجه به درخواست های زیادی که برای ترجمه فیلم هایمان به اسپانیایی داشتیم ، ناامید و مبهم شدیم. اما ما همچنان متعهد شدیم که فیلمهای آموزشی وردپرس خود را به هر زبان ممکن منتقل کنیم.

 

"كمال دشمن نيكو است."

بدیهی است ، تجربه یادگیری ایده آل ارائه فیلم های کاملاً ترجمه شده به زبان اسپانیایی (و سایر زبان ها) است. اما تا زمانی که نتوانیم اجرای دیگری را با این تلاش اجرا کنیم ، حداقل می توانیم فیلم های خود را با زیر نویس اسپانیایی شروع کنیم.

 

ما همچنان به دریافت درخواست هایی برای ترجمه فیلم های آموزشی وردپرس 101 به زبان های دیگر می پردازیم. این "قدم کودک" بیانگر تعهد مداوم ما در قبال آن هدف است. ما دوست داریم آموزشهای ویدئویی وردپرس خود را به بسیاری از زبانها ترجمه کنیم ، بنابراین امروز شروع می کنیم!

 

وردپرس 101… و فراتر از آن!

کل مجموعه های ویدئویی 20 قسمتی WordPress 101 امروز با زیر نویس اسپانیایی در دسترس است! طی چند هفته آینده ، ما همچنین زیرنویس های اسپانیایی را به سایر دوره های ویدیویی موجود خود اضافه خواهیم کرد - و همچنین دوره های بعدی که در اینجا منتشر خواهیم کرد. گوش به زنگ باشید!

 

فیلم های اسپانیایی را تماشا کنید

 

چگونه می توانید کمک کنید ...

برای نوشتن فیلم های ما ، تعهد مالی قابل توجهی صورت می گیرد - و سپس این شرح ها را به زبان های دیگر ترجمه کنید. برای ادامه این تلاش برای فیلمهای آموزشی آینده وردپرس ، باید بدانیم که این برای شما ارزشمند است! در اینجا نحوه کمک به شما آورده شده است:

 

ابتدا به ما اطلاع دهید که آیا این چیزی است که شما ارزشمند می دانید! در صورت تمایل به ارسال نظر در زیر خود بپردازید.

دوم ، به ما در گسترش کلمه کمک کنید! آیا کسی را می شناسید که از فیلم های آموزشی وردپرس به اسپانیایی یا سایر زبان ها بهره مند شود؟ راه ما را برای آنها بفرستید!

آخر اینکه ، دوست دارید WordPress 101 را بعد از چه زبانی ببینید؟ به نظرسنجی زیر پاسخ دهید تا به ما در تعیین کدامیک از زبانها (زبانها) بعدی کمک کنیم!

دوست دارید بعد چه زبانی را ببینید؟

ایتالیایی

فرانسوی

آلمانی

رومانیایی

روسی

پرتغالی

اندونزیایی

ویتنامی

سوئدی

هلندی

دیگر:

نمایش نتایج

رای گیری

Crowdsignal.com

به ما در ترجمه WordPress 101 کمک کنید!

می توانید به ما در ترجمه وردپرس 101 به زبان خود کمک کنید. در ارتباط به بحث در مورد روند و ما به شما فایل های شما نیاز به ترجمه زیرنویس به زبان خود را دریافت کنید.

 

سهام

8

Filed under: اخبار برچسب گذاشته شده با: اسپانیایی

 

 

درباره شاون هسکه

هر روز به افراد کمک می کنم تا نحوه استفاده از وردپرس را برای ایجاد مشاغل آنلاین ، وب سایت یا وبلاگ خود بیاموزند. در سال 2008 ، وردپرس 101 را ایجاد کردم که به سه میلیون مبتدی کمک کرده است که نحوه استفاده از Wor

افزونه های برتر افزونه وردپرس Gravity Forms

 

https://www.wp101.com/wordpress-tutorials-spanish/

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 25 فروردين 1399ساعت 19:13 توسط شام | تعداد بازديد : 10 | |