تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
چتروم
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
نحوه استفاده از افزونه جدید MonsterInsights برای Google Analytics (قسمت 2 از 2: داشبورد)

بارانتر

وبلاگی مفید و خوب در زمینه وردپرس

نحوه استفاده از افزونه جدید MonsterInsights برای Google Analytics (قسمت 2 از 2: داشبورد)

 نحوه استفاده از افزونه جدید MonsterInsights برای Google Analytics (قسمت 2 از 2: داشبورد)

 پوشش داده ایم . سپس در  آخرین پست ما نحوه پیکربندی افزونه MonsterInsights (قبلاً Google Analytics توسط Yoast) را در وب سایت وردپرس شما قرار دادیم. اکنون ما به سمت قسمت 2 سری MonsterInsights دو قسمت ما حرکت می کنیم. در این پست قصد داریم ویژگی های Dashboard و Reports را از نسخه رایگان این افزونه عالی به شما نشان دهیم.

 

داشبورد MonsterInsights

زیبایی پلاگین MonsterInsights این است که می توانید مناسب ترین معیارها را از Google Analtyics به طور مستقیم وارد قسمت مدیریت وردپرس خود کنید. این بدان معنی است که می توانید داده های وب سایت خود را بدون نیاز به ورود مجزا به Google Analytics به طور جداگانه مشاهده کنید. بیایید نگاهی به آنچه داشبورد MonsterInsights ارائه می دهد ، بیاندازیم.

 

توضیحات علامت سوال هیولانکته:  همانطور که در آخرین پست ما ذکر کردیم ، اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد یک ویژگی یا متریک هستید ، کافی است روی نماد علامت سوال در کنار هر قسمت از افزونه کلیک کنید.

 

برگه مرور کلی

برگه Overview جایی است که وقتی برای اولین بار به داشبورد بروید ، شروع می کنید. در اینجا دو معیار بسیار ساده را خواهید یافت: Sessions و Bounce Rate.

 

بررسی اجمالی داشبورد monsterinsightsSessions:  A Session گروهی از تعاملاتی است که در وب سایت شما اتفاق می افتد. این متریک قبلاً در Google Analytics به عنوان "بازدید" شناخته می شد. یک جلسه واحد می تواند شامل چندین نمای صفحه ، چندین کلیک و حتی تبدیل های متعدد یا خرید باشد.

 

به جای یک متریک "درخت" آن را به عنوان یک تصویر بزرگتر یا "جنگل" فکر کنید. هر تعاملی که یک بازدید کننده با وب سایت شما دارد در یک جلسه واحد آنها انجام می شود. به همین دلیل است که وقتی می خواهید داده های تحلیلی را برای یک وب سایت مشاهده کنید ، تعداد بازدیدهای صفحه بیشتر است.

 

متریک جلسه برای بدست آوردن یک احساس کلی از میزان ترافیکی که وب سایت شما دریافت می کند عالی است و معمولاً بهترین مکان برای شروع با تجزیه و تحلیل است.

 

نرخ گزاف گویی:  میزان گزاف گویی میزان اندازه گیری درصد چند بار کاربر است که فقط قبل از ترک سایت فقط یک صفحه واحد (یعنی اولین صفحه ای که روی آن قرار گرفته است) را مشاهده کرده است.

 

به عنوان مثال ، اگر یک بازدید کننده وب سایت شما را از طریق Google پیدا کند ، روی نتیجه جستجوی شما کلیک کند ، در صفحه اصلی شما فرود بیاید و سپس مجدداً به Google بازگردد ، این یک جهش محسوب می شود. بسته به نحوه تنظیم ردیابی شما ، مدت زمانی که بازدید کننده در آن صفحه می گذرد مهم نیست. مگر در صورت بازدید از صفحه دوم در سایت شما ، این گزاف گویی خواهد بود.

 

نرخ گزاف گویی معیار بزرگی است که به شما کمک می کند بازدیدکنندگان از تجربه و محتوای صفحه اول که روی آن فرود می آید ، دوست داشته باشید. در حالی که این متریک تا حدودی بی فایده است مگر اینکه با صفحات واقعی و منبع بازدید کنندگان شما همراه باشد ، این یک فشارسنج خوب برای استفاده و کیفیت کلی وب سایت شماست.

 

به عنوان مثال ، اگر می دانید که صفحه اصلی شم

3 پلاگین تصویر باید برای سایت وردپرس خود داشته باشید

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 25 فروردين 1399ساعت 19:15 توسط شام | تعداد بازديد : 14 | |