تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
چتروم
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
صنعت خانه پرستاری برای مصونیت از دادخواستها در مواقع اضطراری کروناوس فشار می آورد

بارانتر

وبلاگی مفید و خوب در زمینه وردپرس

صنعت خانه پرستاری برای مصونیت از دادخواستها در مواقع اضطراری کروناوس فشار می آورد

 صنعت خانه پرستاری برای مصونیت از دادخواستها در مواقع اضطراری کروناوس فشار می آورد

 

توسط لورا استریکلر و آدیل کاپلان

از آنجایی که شمار تلفات COVID-19 در خانه های سالمندان نزدیک به 12000 نفر صعود می کند ، صنعت خانه سالمندان در حال فشار آمدن به ایالات متحده برای مصونیت از طرح دعوی به صاحبان و کارمندان 15600 خانه سالمندان این کشور است.

 

تاکنون حداقل شش ایالت مصونیت صریح از دادخواستهای کروناویروس برای آسایشگاههای سالمندان ارائه داده اند ، و شش مورد دیگر نیز به نوعی مصونیت ایمنی را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اعطا کرده اند ، که کارشناسان حقوقی می گویند احتمالاً تفسیر شده است که شامل خانه های سالمندان می شود.

 

طرفداران بیمار نگران این هستند که خانه های سالمندان متهم به بی توجهی شدید می توانند از مسئولیت جلوگیری کنند.

 

آنی فیگوروئا ، که مادر 55 ساله ساکن مرکز Andover Subacute & Rehab Center در نیوجرسی بود ، گفت: "من حتی نمی توانم باور کنم که این یک موضوع بحث است ، که در آنجا 17 جسد را در یک مورخ مبهم کشف کرد. ماه خانه سالمندان است تحت بررسی توسط دادستان کل دولت است.

 

فیگوئروا اظهار داشت: خانواده وی در مورد تشخیص بیماری عروق کرونوس مادرش در تاریکی نگه داشته شده و وی را مجبور کردند که خواستار انتقال او به بیمارستان شود ، جایی که هم اکنون وی در مراقبت های ویژه است. فیگوئروا اظهار داشت که می ترسد از مصونیت ، امکاناتی مانند آندورور "همچنان به بی توجهی و سوءاستفاده از این افراد درمانده ادامه دهد زیرا اکنون آنها مسئولیت پذیر نیستند."

 

تصویر: مرکز آندور Subacute و Rehab در نیوجرسیمقامات مراقبت های بهداشتی آماده می شوند تا بیمار را در یک آمبولانس در مرکز آندور Subacute & Rehab در آندور ، نیویورک ، در 16 آوریل 2020 ، بارگیری کنند. استفان جرمیا / رویترز

موتی شاینباوم ، مالک و اپراتور تسهیلات گفت: به دلیل نگرانی از حریم خصوصی بیماران ، ما قادر به بحث و گفتگو در مورد بیماران نیستیم. "ما کار می کنیم تا در صورت امکان ، وقتی بیمار مقیم شود ، با خانواده مقیم ارتباط برقرار کنیم."

 

شاینباوم گفت: اولویت اصلی تأسیسات بهداشت و ایمنی ساکنان و کارمندان است.

 

توبی ادلمن ، وکیل ارشد سیاست های مرکز مشاوره مدیکر ، گروهی که طرفدار ساکنین خانه سالمندان است ، گفت: "بیشتر کارکنان خانه های سالمندان در شرایط وحشتناک بهترین کار را می کنند." وی ادامه داد: اما ترکیبی از قوانین کمتری ، بدون خانواده ، بدون نظارت عمومی ، بدون نقشه بردار ، اجرای قانون ، پول بیشتر و اکنون تلاش صنعت برای به دست آوردن مصونیت از مسئولیت مدنی و کیفری برای هر چیزی که مربوط به کوروی ویروس باشد ، ترکیبی کشنده در دست افراد بی پروا است. "

 

پوشش کامل شیوع تاج ویروس

 

تقریبا 70 درصد بیش از 15000 خانه سالمندان ملت توسط شرکت های انتفاعی اداره می شوند و 57 درصد آنها توسط شرکت های زنجیره ای اداره می شوند که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به عنوان سازمان هایی که دارای دو یا چند مرکز مراقبت طولانی مدت هستند ، اداره می شود. بقیه متعلق به سازمان های غیرانتفاعی است. دولت فدرال در دوران دولت ترامپ برخی مقررات خانه سالمندان را کاهش داده است ، اما بیشتر نظارت بر این صنعت توسط ایالت ها انجام می شود.

 

رهبران صنعت می گویند که آنها برای افزایش آزمایش و تجهیزات حفاظتی شخصی از دولت های دولت دعا کرده اند تا بتوانند از کارگران خود محافظت کنند ، از ساکنان مراقبت کنند و شیوع بیماری را کاهش دهند.

 

براساس اظهارات این سازمان ها ، هر دو انجمن صنعت خانگی سالمندان و غیر انتفاعی در تلاش برای مصونیت در سطح ایالتی و فدرال هستند.

 

مارک پاركینسون ، رئیس انجمن مراقبت های بهداشت آمریكا ، كه بیش از 14000 خانه پرستاری انتفاعی را نمایندگی می كند ، در بیانیه ای گفت: "كارگران و مراكز مراقبت طولانی مدت در خط مقدم این پاسخ همه گیر قرار دارند و بسیار مهم است كه ایالت ها را تأمین كنند. کارکنان و ارائه دهندگان حفاظت از مسئولیت لازم باید در این زمان دشوار و بدون ترس از تلافی ، مراقبت های لازم را انجام دهند. "

 

LeadingAge ، که نماینده 6000 خانه سالمندان غیر انتفاعی است ، می گوید که با انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا همکاری کرده است تا "مصونیت قانونی برای ارائه دهندگان در سراسر زنجیره خدمات پیری را برای همه ادعاهایی که ناشی از اقدامات مربوط به مبارزه با بیماری همه گیر" COVID-19 "است ، دنبال کند.

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 8 ارديبهشت 1399ساعت 22:36 توسط شام | تعداد بازديد : 13 | |